Zabiegi

Zabiegi na ciało


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Każdy zabieg wykonywany w Ulala Day Spa poprzedzony jest wywiadem, połączonym z derma-konsultacją.

Po ustaleniu celu zabiegu, specjalista komponuje zabieg podstawowy bądź rozszerzony, dopasowany do potrzeb skóry. Wszystkie zabiegi z naszej oferty są bardzo skuteczne i relaksujące.
Każdy zabieg rozpoczyna się autorskim rytuałem “Przywitania”, który już w pierwszych minutach zabiegu wprowadza klientkę w błogi stan relaksu.
Etap “Pogłębionego relaksu” obejmuje masaż twarzy, z uwzględnieniem obszarów problematycznych wymagających większej uwagi.
Etap 3 to rytuał “Pożegnania”, z autorskimi, relaksacyjnymi technikami masażu oraz aromaterapią.

Opalanie natryskowe FAKE BAKE

(czas: 30 min.)

Opalanie natryskowe Fake Bake – to naturalna, piękna i długotrwała opalenizna bez słońca! Korzystając ze sprawdzonego, przetestowanego kosmetyku, zapewniamy naszym Pacjentom skuteczność zabiegu i brak jakiegokolwiek dyskomfortu w trakcie jego wykonywania.

Ten rewolucyjny zabieg powoduje, że na ciele pojawia się naturalnie piękna opalenizna, która do pełnego rozwinięcia potrzebuje zaledwie 24 godzin. Wszystko to przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i bez promieni słonecznych!

Jak przygotować się do zabiegu opalania natryskowego FAKE BAKE?

skórę należy oczyścić z makijażu, dezodorantu, perfum, olejków do ciała i innych produktów kosmetycznych, ponieważ mogą one wchodzić w reakcje ze składnikami płynów Fake Bake,
depilacja zalecana jest maksymalnie 24h przed zabiegiem opalania natryskowego,
nie należy używać innych produktów samoopalających na tydzień przed zabiegiem,

wskazane jest, aby przed zabiegiem wykonać mocny peeling: szczotką na suchej skórze, rękawicą lub szorstką gąbką bez dodatku olejków. Tłuste peelingi osłabiają efekt zabiegowy i są nie zalecane,

24 h przed opalaniem nie należy korzystać z tłustych peelingów/balsamów, kremów do twarzy itd,

ubierz się w ciemne luźne ubrania

 

PRZECIWWSKAZANIA:

  • przerwana ciągłość skóry (rany) w miejscu zabiegu

  • świeża depilacja

30 min120

Rytuał z peelingiem i masażem całego ciała MOKOSH

(czas: 90 min.)

Mokosh Cosmetics produkuje wyjątkowe kosmetyki naturalne, które ujmują jakością i doborem surowców, konsystencją i zapachem. Receptury produktów Mokosh są owocem wspólnej pracy technologów i kosmetologów, dlatego tak dobrze odpowiadają realnym potrzebom Klientów.

Kosmetyki Mokosh nie zawierają szkodliwych substancji, SLS-ów, PEG-ów, parabenów, pochodnych ropy naftowej (np. wazeliny, parafiny, czy silikonów).

Do wyboru jeden z trzech wariantów zapachowych: żurawina, melon z ogórkiem lub pomarańcza z cynamonem.

90 min270

Zabieg na ciało Selvert Delux wyczczuplający

(czas: 60 min.)

Zabieg wyszczuplający Selvert z szczotkowaniem ciała na sucho oraz body wrappingiem. Zabieg zwieńcza aplikacja maski o działaniu antycelluitowym marki Selvert.

60 min260

seria 5 zabiegów1100

Zabieg na ciało Selvert Delux regenerujący

(czas: 60 min.)

Zabieg regenerujący Selvert z szczotkowaniem ciała na sucho oraz body wrappingiem. Zabieg zwieńcza aplikacja maski o działaniu regenerującym marki Selvert.

60 min260

seria 5 zabiegów1100

Rytuał odżywczo-regenerujący dla skóry odwodnionej

(czas: 90 min.)

Zabieg dla osób, których skóra wymaga intensywnej regeneracji i odżywienia. Zastosowane w nim składniki podwyższają napięcie skóry, czynią ją miękką i gładką. Dodatkowo zabieg ma działanie aromaterapeutyczne – odpręża, wycisza i relaksuje.
Rytuał składa się z peelingu, masażu i maski na całe ciało.

90 min200

Rytuał wyszczuplająco – modelujący z guaraną i kofeiną

(czas: 90 min.)

Zabieg działa zarówno nawilżająco, ujędrniająco jak i antycellulitowo. Wiodącym składnikiem zabiegu jest guarana, która wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej i zmniejsza obrzęki. Zabieg jest bogaty w witaminę C, która odpowiada za wzmocnienie naczyń krwionośnych, stymulację kolagenu oraz walkę z wolnymi rodnikami. Składniki aktywne pochodzące z liczi, odpowiadają za optymalny poziom nawilżenia skóry. Zapach egzotycznych owoców jest niezwykłe odprężający dla ciała i umysłu. Opcjonalnie do zabiegu istnieje możliwość wykonania masażu bańką chińską.
Rytuał składa się z peelingu, masażu i maski na całe ciało.

90 min220

Rytuał Body Delux

(czas: 120 min.)

Zabieg  stworzony z myślą o klientach, którzy cenią luksusową oraz rozbudowaną  pielęgnację.  W trakcie 2 godzinnego rytuału  wykonywany jest egzotyczny peeling całego ciała,  masaż firmowy na całe ciało z orientalnymi  technikami masażu, body wrapping z  odżywczą maską na całe ciało oraz japoński liftingujący masaż twarzy.

120 min350

Lipoliza iniekcyjna

(czas: 45 min.)

Zabieg z użyciem preparatu lipolitycznego (wspomagającego redukcję tkanki tłuszczowej i celulitu). Zabieg polega na podawaniu bezpośrednio w tkankę tłuszczową fosfatydyloholiny, która wywołuje reakcję miejscowego rozpuszczania tkanki tłuszczowej. Polecamy szczególnie do redukcji miejscowych otłuszczeń: bryczesów, boczków, ud, brzucha. 1 ampułka 5 ml wystarcza na obszar około 10cm2.

1 ampułka250

2 ampułki500

3 ampułki650

Mezoterapia ujędrianiąca Stetchcare

(czas: 45 min.)

Zabieg z użyciem preparatu napinającego i poprawiającego jędrność skóry.  Preparat wprowadzany jest do głębokich warstw  skóry właściwej  dzięki czemu  możemy stymulować  skórę do odnowy komórkowej.  Koktajl podawany jest miejscowo, eliminuje  rozstępy, poprawa strukturę blizn, zagęszcza skórę i poprawa elastyczność. Doskonale regeneruje skórę po ciąży lub po dużej utracie masy ciała.  Polecamy w celu poprawy jakości skóry obszarów takich jak: brzuch, dekolt, piersi, uda, pośladki. 

1 ampułka250

2 ampułki500

3 ampułki650

Terapia ujędrniająca  2 w 1  mezoterapia +  dermapen

(czas: 90 min.)

Zabieg łączy w sobie 2 najbardziej skuteczne zabiegi wspomagające walkę z rozciągnięta i wiotką skórą.

1 ampułka450

2 ampułki700

3 ampułki850

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy