Zabiegi

Zabiegi na ciało


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Każdy zabieg wykonywany w Ulala Day Spa poprzedzony jest wywiadem, połączonym z derma-konsultacją.

Po ustaleniu celu zabiegu, specjalista komponuje zabieg podstawowy bądź rozszerzony, dopasowany do potrzeb skóry. Wszystkie zabiegi z naszej oferty są bardzo skuteczne i relaksujące.
Każdy zabieg rozpoczyna się autorskim rytuałem “Przywitania”, który już w pierwszych minutach zabiegu wprowadza klientkę w błogi stan relaksu.
Etap “Pogłębionego relaksu” obejmuje masaż twarzy, z uwzględnieniem obszarów problematycznych wymagających większej uwagi.
Etap 3 to rytuał “Pożegnania”, z autorskimi, relaksacyjnymi technikami masażu oraz aromaterapią.

Rytuał z peelingiem i masażem całego ciała MOKOSH

(czas: 90 min.)

Mokosh Cosmetics produkuje wyjątkowe kosmetyki naturalne, które ujmują jakością i doborem surowców, konsystencją i zapachem. Receptury produktów Mokosh są owocem wspólnej pracy technologów i kosmetologów, dlatego tak dobrze odpowiadają realnym potrzebom Klientów.

Kosmetyki Mokosh nie zawierają szkodliwych substancji, SLS-ów, PEG-ów, parabenów, pochodnych ropy naftowej (np. wazeliny, parafiny, czy silikonów).

Do wyboru jeden z trzech wariantów zapachowych: żurawina, melon z ogórkiem lub pomarańcza z cynamonem.

90 min310

Rytuał odżywczo-regenerujący dla skóry odwodnionej

(czas: 90 min.)

Zabieg dla osób, których skóra wymaga intensywnej regeneracji i odżywienia. Zastosowane w nim składniki podwyższają napięcie skóry, czynią ją miękką i gładką. Dodatkowo zabieg ma działanie aromaterapeutyczne – odpręża, wycisza i relaksuje.
Rytuał składa się z peelingu, masażu i maski na całe ciało.

90 min240

Rytuał wyszczuplająco – modelujący z guaraną i kofeiną

(czas: 90 min.)

Zabieg działa zarówno nawilżająco, ujędrniająco jak i antycellulitowo. Wiodącym składnikiem zabiegu jest guarana, która wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej i zmniejsza obrzęki. Zabieg jest bogaty w witaminę C, która odpowiada za wzmocnienie naczyń krwionośnych, stymulację kolagenu oraz walkę z wolnymi rodnikami. Składniki aktywne pochodzące z liczi, odpowiadają za optymalny poziom nawilżenia skóry. Zapach egzotycznych owoców jest niezwykłe odprężający dla ciała i umysłu. Opcjonalnie do zabiegu istnieje możliwość wykonania masażu bańką chińską.
Rytuał składa się z peelingu, masażu i maski na całe ciało.

90 min240

Rytuał Body Delux

(czas: 120 min.)

Zabieg  stworzony z myślą o klientach, którzy cenią luksusową oraz rozbudowaną  pielęgnację.  W trakcie 2 godzinnego rytuału  wykonywany jest egzotyczny peeling całego ciała,  masaż firmowy na całe ciało z orientalnymi  technikami masażu, body wrapping z  odżywczą maską na całe ciało oraz japoński liftingujący masaż twarzy.

120 min390

Lipoliza iniekcyjna

(czas: 45 min.)

Zabieg z użyciem preparatu lipolitycznego (wspomagającego redukcję tkanki tłuszczowej i celulitu). Zabieg polega na podawaniu bezpośrednio w tkankę tłuszczową fosfatydyloholiny, która wywołuje reakcję miejscowego rozpuszczania tkanki tłuszczowej. Polecamy szczególnie do redukcji miejscowych otłuszczeń: bryczesów, boczków, ud, brzucha. 1 ampułka 5 ml wystarcza na obszar około 10cm2.

1 ampułka250

2 ampułki500

3 ampułki650

4 ampułki850

Mezoterapia ujędrianiąca Stetchcare

(czas: 45 min.)

Zabieg z użyciem preparatu napinającego i poprawiającego jędrność skóry.  Preparat wprowadzany jest do głębokich warstw  skóry właściwej  dzięki czemu  możemy stymulować  skórę do odnowy komórkowej.  Koktajl podawany jest miejscowo, eliminuje  rozstępy, poprawa strukturę blizn, zagęszcza skórę i poprawa elastyczność. Doskonale regeneruje skórę po ciąży lub po dużej utracie masy ciała.  Polecamy w celu poprawy jakości skóry obszarów takich jak: brzuch, dekolt, piersi, uda, pośladki. 

1 ampułka250

2 ampułki500

3 ampułki650

Terapia ujędrniająca  2 w 1  mezoterapia +  dermapen

(czas: 90 min.)

Zabieg łączy w sobie 2 najbardziej skuteczne zabiegi wspomagające walkę z rozciągnięta i wiotką skórą.

1 ampułka450

2 ampułki700

3 ampułki850

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy