Zabiegi

Kosmetologia estetyczna


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Mezoterapia igłowa

Polega na mikronakłuciach i podowaniu małych dawek substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą igły.
Do zabiegu stosowane są koktajle MezoPharm. Każdy z produktów jest zaawansowanym meso koktajlem, bogatym w peptydy, peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy, aminokwasy czy witaminy.
Koktajl odpowiedni do potrzeb skóry dobierany jest przez nasz doświadczony i wykwalifikowany personel. Zabieg obejmuje: znieczulenie preparatem Emla, 5ml ampułkę oraz maskę algową łagodzącą.

Twarz400 zł

Twarz + szyja500 zł

Twarz + szyja + dekolt550 zł

Twarz + szyja: 2,5 ml amp.260 zł

Twarz + szyja + dekolt: 5 ml amp.400 zł

dodatkowo znieczulenie40 zł

Zabieg intensywnie przeciwzmarszczkowy z dermapenem

(90 min.)

Poprzez innowacyjny system mikronakłuwania możemy wykonywać zabiegi dające spektakularne efekty. Mikroporacja skóry demapenem to niezwykle skuteczny zabieg o szerokim spektrum działania dla skór wymagających regeneracji, ujędrniania i liftingu. To zabieg z najsilniejszymi i najbardziej widocznymi efektami przeciw zmarszczkowymi. Dzięki mikroporacji skóry składniki aktywne zawarte w ampułką wnikają do skóry właściwej, a skóra pobudzona jest to naturalnej odnowy i odbudowy kolagenu. Zabieg obejmuje: terapię dermapenem, aplikację ampułki, wyciszającą maskę algową.

Zabieg z kwasem Tox Peel

(60 min.)

Zabieg liftingujący, opóźniający procesy starzenia się skóry. Stanowi wielofunkcyjny program zabiegowy działający na wszystkie aspekty starzenia się skóry (wiotkość, utrata blasku, przebarwienia). Już po pierwszym zabiegu przywracamy skórze blask i młodzieńczy wygląd. Połączenie alfahydroksykwasów i peptydów biomimetycznych stanowi alternatywę dla toksyny botunlinowej oraz gwarantuje silny efekt liftingujący zbliżony do efektów po zabiegach laserowych. Zabieg obejmuje peeling oraz maskę algową.

Twarz200 zł

Twarz + szyja + dekolt250 zł