Zabiegi

Kosmetologia estetyczna


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

1 marca uległ zmianie cennik zabiegów kosmetycznych. Wizyty zapisane przed 1.03 będą rozliczane według starego cennika.

Mezoterapia igłowa

Polega na mikronakłuciach i podowaniu małych dawek substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą igły.
Do zabiegu stosowane są koktajle MezoPharm. Każdy z produktów jest zaawansowanym meso koktajlem, bogatym w peptydy, peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy, aminokwasy czy witaminy.
Koktajl odpowiedni do potrzeb skóry dobierany jest przez nasz doświadczony i wykwalifikowany personel. Zabieg obejmuje: znieczulenie preparatem Emla, 5ml ampułkę oraz maskę algową łagodzącą.

Twarz 450zł

Twarz + szyja 550zł

Twarz + szyja + dekolt 650zł

Pod oczy 350zł

RF – radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja Mikroigłowa to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich lat. Określany jako „nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry.

Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody.

Twarz z podbródkiem620 zł

Twarz + szyja + dekolt820 zł

Brzuch lub dekolt + piersi (rozstępy)620 zł

Zabieg intensywnie przeciwzmarszczkowy z dermapenem

(90 min.)

Poprzez innowacyjny system mikronakłuwania możemy wykonywać zabiegi dające spektakularne efekty. Mikroporacja skóry demapenem to niezwykle skuteczny zabieg o szerokim spektrum działania dla skór wymagających regeneracji, ujędrniania i liftingu. To zabieg z najsilniejszymi i najbardziej widocznymi efektami przeciw zmarszczkowymi. Dzięki mikroporacji skóry składniki aktywne zawarte w ampułką wnikają do skóry właściwej, a skóra pobudzona jest to naturalnej odnowy i odbudowy kolagenu. Zabieg obejmuje: znieczulenie, terapię dermapenem, aplikację ampułki, wyciszającą maskę algową.

Twarz: 2 ml amp.390 zł

Twarz + szyja: 3 ml amp.490 zł

Twarz + szyja + dekolt: 5 ml amp. 590zł

dodatkowo PQ AGE150 zł

Zabieg mocno złuszczający Retix C z retinolem

(czas: 60 min.)

Jest to multiaktywna kuracja regenerująco – złuszczająca, której głównym składnikiem jest retinol silne złuszczający komórki naskórka i stymulujący wzrost nowych komórek. Ponad to zabieg zabiera składniki takie jak: witamina C – silny antyutleniacz skutecznie zwalczający wolne rodniki, kompleks antyoksydantów, które działają destrukcyjnie na wolne rodniki. Zabieg bardzo mocno stymuluje skórę do odnowy komórkowej, powoduje odbudowę włókien kolagenowych oraz rozjaśnia plamy pigmentacyjne i redukuje niedoskonałości skóry. Ostatnim etapem zabiegu jest nałożenie maski retinolowej, którą należy zmyć po 5-8 godzinach. Efektem zabiegu jest silne złuszczenie skóry, które utrzymuje się od 3 do 7 dni w zależności od indywidualnej reakcji skóry. Skóra po zabiegu jest widocznie wygładzona i nawilżona, zmarszczki spłycone, a zmiany pigmentacyjne widocznie zredukowane. Zabieg obejmuje dodatkowo peeling kawitacyjny, wzmacniający efekty zabiegu.

Twarz, szyja, dekolt350 zł

Twarz, dłonie350 zł

PQ AGE

(czas: 60 min.)

PQAge Evolution to innowacyjny medyczny peeling o działaniu silnie ujędrniającym, liftingującym oraz biorewitalizującym: wygładza skórę, wyrównuje jej koloryt, zmniejsza widoczność porów, leczy trądzik, pobudza do dalszej regeneracji, a przy tym nie powoduje złuszczania naskórka. Zabieg gwarantuje natychmiastowy efekt silnego napięcia i ujędrnienia skóry i mimo wysokiego stężenia zawartego w nim kwasu TCA – może być wykonywany przez cały rok, również jako zabieg lunchowy lub bankietowy. Peeling ten jest bardzo skuteczny, gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu, a rezultat utrzymuje się przez bardzo długi czas.

Koszt zabiegu350zł

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy