Zabiegi

Depilacja laserowa Light Sheer


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Depilacja laserowa Light Sheer

Cennik


Depilacja LASEREM LIGHT SHEER

Wąsik / Broda / Baczki100 zł

Broda + Górna warga150 zł

Cała twarz200 zł

Pachy150 zł

Brzuch200 – 300 zł

Linia biała100 zł

Sutki / Palce / Dłonie50 zł

Bikini pachwiny100 zł

Bikini pół brazylijskie150 zł

Bikini głębokie brazylijskie200 zł

Szpara międzypośladkowa100 zł

Łydki300 zł

Uda400 zł

Klatka300 zł

Plecy całość500 zł

Plecy połowa300 zł

Barki200 zł

Przedramiona150 zł

Całe ręce200 zł

Stopy + palce100 zł

Uda tył200 zł

Jeśli depilacja laserowa jest tym, czego potrzebujesz, to trafiłaś w idealne miejsce. Zapraszamy cię na wyjątkowy zabieg depilacji Light Sheer.

Emitowana przez niego energia jest dostosowywana indywidualnie, w zależności od ilości melaniny. Wnikająca wiązka światła nieodwracalnie niszczy włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Pozostałe zostają uśpione na czas od 3 do 8 tygodni – po tym czasie można powtórzyć zabieg. I tak pierwsza tura pozwala na usunięcie od 40 do 60% owłosienia, a druga daje skuteczność ponad 90%. Jeśli jeszcze jakieś włosy pozostaną, są one tak jasne i delikatne, że stają się właściwie niewidoczne.

Laser Light Sheer zapewnia ci nie tylko skuteczność, ale przede wszystkim daje ci pełne bezpieczeństwo. Emitowane przez niego fale wnikają w naskórek w sposób, który nie naraża skóry na oparzenia. Energia nie uszkadza otaczających tkanek, a laser działa powierzchniowo, dzięki czemu nie niszczy sąsiadujących tkanek.

Laureat prestiżowej nagrody Złotego Laura Kosmetologii w 2014 roku w kategorii za najlepsze urządzenie do trwałej depilacji owłosienia. Jego skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne przeprowadzane w USA. Uznany najskuteczniejszym urządzeniem do depilacji dostępnym na rynku. Właśnie taki jest laser diodowy Light Sheer.

ulalaDepilacja laserowa Light Sheer