O nas

Ulala Day Spa


Upiększamy już od 9 lat!

9 lat temu zaczynaliśmy od 2 osobowego zespołu, ale dzięki najwyższej jakości świadczonych  usług  w ciągu liku lat zbudowaliśmy zespół składający się z  25 specjalistów.  W 2014 roku pierwsza siedziba naszego salonu miała niespełna 55m2. Dzisiaj świadczymy usługi na ponad 240 m2,  a salon powiększaliśmy trzykrotnie.

Dzięki  tysiącom zadowolonych klientów  staliśmy się liderem wśród salonów kosmetycznych w Warszawie. Na portalu booksy mamy ponad 15.500 pozytywnych recenzji – i jest to  rekord w skali kraju!

Za co najbardziej doceniają nas nasi klienci?

W Ulala każda z nas ma swoją wąską specjalizację. Zatrudniamy 25 specjalistów! Wykonujemy setki zabiegów miesięcznie, dzięki temu nasze usługi są perfekcyjne. W naszym zespole mamy: stylistki paznokci, stylistki rzęs, kosmetologów i masażystów, a co najważniejsze  stale podnosimy kompetencje naszego personelu. 15500 pozytywnych recenzji w booksy mówi wiele o naszej niepodważalnej jakości.

Nasze usługi są dopracowane w każdym calu – po zabiegu możesz  skorzystać ze strefy relaksu, gdzie czeka na Ciebie słodki poczęstunek i nasza autorska herbata,  mamy swoje autorskie procedury zabiegowe, rytuały przywitalne, a nasze klientki s są rozpieszczane od stóp do głów. 

Dzięki temu, że nasz zespół liczy 25 osób nasze klientki nie muszą długo czekać na termin swojej wizyty.  

JESTEŚMY ULALA i poczujesz to od razu po wejściu do naszego salonu.


Najmilszy Salon Kosmetyczny na Ursynowie

W Ulala Day Spa z uśmiechem dbamy o to, abyś była

w 100% zadowolona z wykonanej przez nas usługi.

ManicureWitaj Piękna
Zespół UlalaSalon kosmetyczny Ulala

Dokładamy wszelkich starań do tego, abyś poza wspaniałymi efektami zabiegów, poczuła się u nas  komfortowo i wyjątkowo.

Nasi Klienci doceniają nas za spokojną i relaksującą atmosferę, która panuje w naszym salonie.  Spokojna muzyka, dużo zieleni, świece, piękny zapach to detale, które sprawiają że poczujesz się wyjątkowo.

Przed i po zabiegu zachęcamy do spędzenia miłych chwil w naszej strefie relaksy, gdzie czeka na Ciebie słodki poczęstunek i nasza autorska herbata.

Opinie

Co o nas mówią?


ponad 15.000!

pozytywnych opinii na booksy!

Jakość, profesjonalny personel i miła  atmosfera

za te 3 aspekty najczęściej chwalą nas nasze klientki

Klientki nas uwielbiają,

a my jesteśmy z tego dumne, mamy już ponad 15.000 pozytywnych recenzji na booksy!