O nas

Ulala Day Spa


Jesteśmy najmilszym salonem kosmetycznym na Ursynowie.

Praca jest naszą pasją i uwielbiamy rozpieszczać! Jeśli szukasz salonu, z niepowtarzalnym klimatem, w którym pracują miłe, wykwalifikowane i uśmiechnięte dziewczyny to dobrze trafiłaś! Ulala Day Spa tworzy zespół 25 dziewczyn, które pracują, bo lubią!

W naszym salonie każda z nas ma swoją wąską specjalizację i zajmujemy się tylko tymi usługami, w których jesteśmy najlepsze.

JESTEŚMY ULALA i poczujesz to od razu po wejściu do naszego salonu.


Najmilszy Salon Kosmetyczny na Ursynowie

W Ulala Day Spa z uśmiechem dbamy o to, abyś była

w 100% zadowolona z wykonanej przez nas usługi.

ManicureWitaj Piękna
Zespół UlalaSalon kosmetyczny Ulala

Dokładamy wszelkich starań do tego, abyś poza wspaniałymi efektami zabiegów, poczuła się również komfortowo i wyjątkowo. Chcemy, aby czas spędzony u nas był dla Ciebie miłą odskocznią od dnia codziennego i Twoim małym kobiecym świętem!
Najważniejsze są dla nas efekty naszej pracy, które muszą Cię zadowolić, a wręcz pozytywnie zaskoczyć! Nigdy nie eksperymentujemy na naszych Klientach, zatrudniamy tylko doświadczone dziewczyny, dbamy o rozwój naszego personelu i ciągle podnosimy nasze kwalifikacje, a nasz personel jest uczciwie wynagradzany za swoją pracę.
Nasi Klienci doceniają również wysoką higienę naszej pracy. Z nami jesteś bezpieczna. Do zabiegów używamy tylko jednorazowych materiałów, narzędzia używane do zabiegów sterylizujemy w autoklawie. Nie wyobrażamy sobie, że mogłoby być inaczej.

Opinie

Co o nas mówią?


ponad 10000!

pozytywnych opinii na moment.pl

98,1%

pozytywnych komentarzy

Klientki nas uwielbiają,

a my jesteśmy z tego dumne