Zabiegi

Przedłużanie, zagęszczanie, uzupełnianie i stylizacja rzęs


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Zagęszczaniem i przedłużaniem rzęs w naszym salonie zajmuje się team stylistek rzęs, które mają swoją wąską specjalizację – wykonują tylko zabiegi stylizacji rzęs i są w tym genialne!

Wykonując ponad 500 stylizacji rzęs miesięcznie, możemy śmiało mówić o tym, że rzęsy to nasza specjalizacja!

Przedłużanie rzęs to rewelacyjny zabieg, który doda Twoim oczom blasku. Efekty zabiegu utrzymują się ponad miesiąc, więc długo będziesz mogła się cieszyć swoimi nowymi, pięknymi rzęsami.

Przedłużanie rzęs

Cennik


Rzęsy jedwabne 1 do 1

Pierwsza aplikacja (założenie rzęs) 1,5 – 2 godz.220 zł

Uzupełnienie powyżej 3 tyg. – 4 tyg. 1,5 godz.170 zł

Pół Uzupełnienie do 2 tyg. 1 godz.120 zł

Zdjęcie rzęs 30 min.70 zł

Rzęsy dolne 30 min.70 zł

Przedłużanie rzęs – metody objętościowe (aplikacja 2-10 rzęs mniejszej grubości do 1 rzęsy naturalnej)

Pierwsza aplikacja VOLUME (założenie rzęs) 2D – 5D 2 godz.efekt od średniego do dużego zagęszczenia270 zł

Uzupełnienie rzęs 2D – 5D 3 tyg. – 4 tyg. 2 godz.220 zł

Uzupełnienie rzęs 2D – 5D do 2 tyg. 1,5 godz.170 zł

Pierwsza aplikacja EXTRA VOLUME (założenie rzęs) 6D – 10D 2,5 godz.efekt bardzo dużego zagęszczenia320 zł

Uzupełnienie rzęs 6D – 10D 3 tyg. – 4 tyg. 2,5 godz.270 zł

Uzupełnienie rzęs 6D – 10D do 2 tyg. 1,5 godz.220 zł

Stylizacja brwi

Henna brwi + regulacja pęsetą lub woskiem60 zł

Henna brwi + rzęsy + regulacja pęsetą lub woskiem80 zł

Henna rzęs40 zł

Regulacja pęsetą/woskiem40 zł

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Długie i gęste rzęsy to wyjątkowy atrybut kobiecości. Zabieg przedłużania wykonany przez odpowiednio wyszkolone stylistki to najprostszy sposób na uzyskanie zmysłowego, głębokiego spojrzenia. Zagęszczanie rzęs jest doskonałym rozwiązaniem dla zapracowanych oraz aktywnych kobiet, które cenią sobie wygodę – dzięki niemu, będziesz mogła na dobre zrezygnować z codziennego makijażu oczu, ponieważ zabieg doskonale podkreśli ich naturalne piękno. Ulala Day Spa to jedyne takie miejsce w mieście Warszawa, które oferuje przedłużanie i zagęszczanie rzęs na najwyższym poziomie. Olśniewające efekty „Ulala” utrzymują się przez kilka tygodni. A jeśli zapragniesz powtórzyć zabieg, zapraszamy na uzupełnienie rzęs!

Henna rzęs

Wszystkie jesteśmy zdania, że na piękno rzęs składa się nie tylko ich długość i gęstość, ale również ciemny, wyrazisty kolor. Henna rzęs to jedna z najpopularniejszych metod ich podkreślenia. To idealna opcja dla Pań, które nie chcą tracić czasu na robieniu makijażu oczu. Ogromną zaletą henny jest jej odporność na wodę oraz słońce, co pozwala na kąpiele w morzu bez stresu o rozmazany tusz! Posiada wiele cennych składników jak wapń, magnez, potas, a także kwas oleinowy. Nie spędzisz też wielu godzin na fotelu, ponieważ wykonanie henny nie zajmie więcej niż 30 minut. Jeśli wciąż zastanawiasz się, gdzie wykonać ten zabieg, serdecznie zapraszamy na Ursynów – henna, której używamy w Ulala Day Spa, pozwala naszym klientkom cieszyć się głębokim spojrzeniem przez wiele kolejnych dni.

Trwała na rzęsy

Trwała to zabieg polecany kobietom, których rzęsy nie posiadają naturalnego skrętu. Jego efektem jest pięknie podkręcony wachlarz rzęs, które na dobre będą mogły pożegnać się z zalotką. Główną zaletą zabiegu jest fakt, że rzęsy nie wymagają po nim specjalnej pielęgnacji – można je malować, moczyć i używać tych samych płynów do demakijażu. Szukasz miejsca, gdzie wykonywana jest profesjonalna trwała na rzęsy? Warszawa pełna jest salonów piękności, jednak w temacie urody warto jest wybierać tylko sprawdzone miejsca. Zapraszamy więc do Ulala Day Spa! Nasze klientki są zachwycone!

Doświadczenie i precyzja

Zabiegi w Ulala Day Spa wykonywane są przez team najlepszych stylistek. Wizyta w naszym salonie to nie tylko olśniewające efekty, ale również czas spędzony w miłym towarzystwie przy filiżance kawy. Pomagamy w doborze zabiegów, które sprostają Waszym wymaganiom – od henny po przedłużanie rzęs. Chcemy, abyście czuły się piękne każdego dnia i znalazły swoje miejsce, do którego zawsze chętnie wrócicie. Ulala Day Spa to salon, w którym stylizacja rzęs przebija profesjonalizmem wszystkie inne miejsca, jakie oferuje Warszawa.

Doczepianie rzęs

Mało jaki zabieg potrafi w tak spektakularny sposób odmienić wygląd, jak wyraziste, odpowiednie podkreślone, hipnotyzujące spojrzenie. Doczepianie rzęs to zabieg, który polecamy Paniom chcącym za pomocą prostej metody dodać swemu spojrzeniu głębi. Jedną z zalet tego rozwiązania jest brak konieczności malowania rzęs – wyobraź sobie, ile czasu zaoszczędzisz nie musząc wykonywać pracochłonnego makijażu oczu! Poczuj się pewna siebie, jak nigdy dotąd i spełnij marzenie o spektakularnym spojrzeniu, decydując się na doczepianie rzęs w Ulala Day.

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy