Zabiegi

Henna rzęs


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Henna rzęs to cieszący się dużą popularnością zabieg, którego głównym celem jest podkreślenie naturalnych rzęs i wydobycie z nich tego, co najlepsze. Zabieg najlepiej przeprowadzać jest u doświadczonej kosmetyczki, która zabarwi Twoje rzęsy farbą na bazie henny. Ciemniejsze, wyrazistsze rzęsy bez konieczności stosowania tuszu do rzęs? Żaden problem – wystarczy, że umówisz się na wizytę w naszym salonie. Henna rzęs w Warszawie? Tylko w Ulala Day Spa!

Henna rzęs – efekty i przebieg zabiegu

Wyraziste spojrzenie, podkreślenie naturalnego piękna i poczucie komfortu. Oto główne korzyści płynące z wykonania henny rzęs. Zabieg daje natychmiastowe efekty, które utrzymują się na dłużej. Jest całkowicie bezpieczny – henna to naturalny barwnik, który jest bardzo łagodny dla skóry oraz rzęs, w przeciwieństwie do syntetycznych produktów. 

Jak przebiega zabieg? Pod okiem wprawionej kosmetyczki bardzo szybko i efektownie. Składa się z kilku etapów:

  • przygotowanie – oczyszczenie okolic oczu i nałożenie na skórę wokół rzęs ochronnego kremu lub plastrów w celu uniknięcia zafarbowania skóry
  • nałożenie henny – kosmetyczka bardzo dokładnie pokrywa wszystkie włoski henną
  • pozostawienie henny na rzęsach do czasu, aż barwnik się utrwali
  • zmycie henny i staranne osuszenie rzęs

Henna rzęs w Warszawie – dlaczego my?

W Ulala Day Spa wykonujemy hennę rzęs każdego dnia. To popularna metoda upiększania wyglądu i robimy wszystko, żeby zadowolić nasze klientki. Możemy długo pisać o naszym doświadczeniu i kompleksowej obsłudze, ale dla nas ważne są efekty naszych działań. Mamy wiele zadowolonych klientek, które wychodzą z naszego salonu uśmiechnięte i często do niego wracają. Ceny henny rzęs są u nas atrakcyjne, mamy wolne terminy i przyjmiemy Cię u siebie z zadowoleniem. 

Umów się na wizytę w naszym salonie i pozwól nam wydobyć z Twoich rzęs wszystko to, co najlepsze. Naturalny, zdrowy wygląd i brak konieczności używania tuszu do rzęs – oto, co możemy Ci zaoferować. Salon Ulala Day Spa w Warszawie zadba o Twoje rzęsy i nie tylko. Sprawdź naszą pełną ofertę zabiegów i umów się na wizytę już dzisiaj!

Przedłużanie rzęs

Cennik


Stylizacja brwi

Henna brwi + regulacja pęsetą lub woskiem60 zł

Henna brwi + rzęsy + regulacja pęsetą lub woskiem80 zł

Henna rzęs40 zł

Regulacja pęsetą/woskiem40 zł

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Opinie

Co o nas mówią?