Zabiegi

Manicure klasyczny


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Estetyczne dłonie i paznokcie to prawdziwy atrybut piękna. Aby paznokcie zawsze wyglądały nienagannie, niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja. Manicure klasyczny to propozycja dla osób, które preferują naturalny, minimalistyczny wygląd paznokci. 

Czym jest manicure klasyczny?

Manicure klasyczny to podstawowa pielęgnacja paznokci, pod którą kryją się:

– opracowanie skórek (odsunięcie i wycięcie), po wcześniejszym ich zmiękczeniu,

– ewentualne skrócenie paznokcia, opiłowanie końcówek i nadanie im właściwego kształtu, który wcześniej został dopasowany do dłoni klientki,

– wygładzenie płytki,

– odżywienie i natłuszczenie paznokci.

 

Manicure klasyczny to doskonałe przygotowanie paznokci do dalszych stylizacji – malowania lakierem czy zdobienia typu french. Ten zabieg to także świetna propozycja dla mężczyzn, którym zależy na estetycznym wyglądzie dłoni.

Zabieg trwa 30-40 minut.

Dlaczego warto zdecydować się na manicure klasyczny w salonie?

Nikt nie zna się na paznokciach tak jak wykwalifikowana i doświadczona kosmetyczka! Nasze specjalistki nie tylko zadbają o Twoje paznokcie, ale także dokonają oceny ich stanu oraz udzielą Ci praktycznych porad pielęgnacyjnych. Dzięki temu będziesz mogła wspomóc efekty naszej pracy w salonie sama w domu. Nasze profesjonalne stylistki potrafią trafnie dobrać kształt paznokci, by Twoja dłoń wyglądała jak najkorzystniej. W naszym salonie stawiamy na ponadprzeciętną precyzję, którą trudno jest osiągnąć, wykonując manicure sobie samej.

 

U nas jesteś bezpieczna 

Jeśli zdecydujesz się na usługę w naszym salonie, zapewnimy Ci pełne bezpieczeństwo w czasie zabiegu. Gwarantujemy, że pracujemy na narzędziach sterylizowanych przed każdym zabiegiem. Używamy jednorazowych pilników i polerek, a manicurzystka wykonująca usługę zawsze ma założone rękawiczki ochronne.

Zabieg manicure’u klasycznego w Ulala Day Spa wykonujemy w taki sposób, by dla klientki był to czas relaksu. Nasze kosmetyczki dokładają wszelkich starań, żeby zabieg był komfortowy, bezbolesny i przebiegł w sympatycznej atmosferze. Jesteśmy najmilszym salonem kosmetycznym na Ursynowie – przekonaj się o tym sama! Wizytę możesz zarezerwować online: tutaj.

Interesuje Cię coś innego niż manicure klasyczny? Zostań jeszcze z nami! Zajrzyj do pozostałych oferowanych przez nas usług! 

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy