Zabiegi

Manicure hybrydowy


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Stylizacja paznokci, to nie tylko starannie pomalowane paznokcie, ale również opracowane skórki, dobrze dobrana baza, kolor oraz pielęgnacja dłoni i paznokci. Manicure hybrydowy, to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas i pragną estetycznego wyglądu swoich dłoni. Efekt “zużycia” jest dużo mniejszy niż manicurze wykonanym klasycznym lakierem. Profesjonalnie wykonany zabieg manicure utrzymuje swój efekt w niezmienionym stanie przez 2-3 tygodnie.

Postaw na profesjonalizm!
Manicurzystki z Ulala Day Spa to najlepsze w swoim fachu profesjonalistki, które sprawią, że pokochasz swoje paznokcie na nowo! Hybrydy wykonują z zachowaniem wszystkich zasad, dzięki którym będziesz mogła cieszyć się pięknymi i trwałymi paznokciami przez długi czas. Koniec z zalanymi skórkami, pęcherzami czy odpryskującym lakierem – charakterystycznymi dla niepoprawnie wykonanej usługi. W naszym salonie pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie oraz produktach. Narzędzia każdorazowo są odkażane i sterylizowane w autoklawie, dzięki czemu zapewniamy zachowanie 100% bezpieczeństwa w trakcie zabiegu.

Mamy głowy pełne pomysłów!
Nie masz pomysłu na paznokcie? Nasze manicurzystki służą inspiracją! Z pewnością wspólnymi siłami uda nam się znaleźć idealną stylizację, która w pełni spełni Wasze oczekiwania. W Ulala mamy do wyboru setki kolorów profesjonalnych marek, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Dodatkowo w ofercie salonu występuje stylizacja french lub baby boomer – czyli tzw. “rozmyty french”.

Zapraszamy na manicure hybrydowy do naszego salonu Ulala Day Spa!

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy