by  in Masaż Leave a Comment

Masaż Kobido – odkryj sekrety japońskiej sztuki odmładzania twarzy

Dziś chcemy przybliżyć Ci wyjątkową technikę masażu twarzy, która podbija serca Klientek i Klientów na całym świecie. Mowa o masażu Kobido, nazywanym także „japońskim liftingiem twarzy”, który łączy w sobie elementy tradycyjnej medycyny wschodniej i zaawansowanych technik masażu.

Krótka historia masażu Kobido

Masaż Kobido ma swoje korzenie w Japonii, gdzie został opracowany ponad 500 lat temu jako sposób na pielęgnowanie urody japońskich cesarzowych. Sztuka ta przekazywana była z pokolenia na pokolenie, a jej sekrety były strzeżone przez mistrzów masażu. Współczesny masaż Kobido to połączenie starożytnych technik z nowoczesnymi metodami pielęgnacji skóry, co sprawia, że jest to jeden z najbardziej ekskluzywnych i efektywnych zabiegów na twarz dostępnych na rynku.

Na czym polega masaż Kobido?

Masaż Kobido to intensywny masaż twarzy, który stymuluje głębokie warstwy skóry, mięśnie oraz punkty energetyczne znajdujące się na twarzy i szyi. Technika ta łączy w sobie szybkie, rytmiczne ruchy, głębokie uciski oraz delikatne pociągnięcia, które pomagają pobudzić krążenie krwi, limfę oraz przepływ energii chi. Masaż ten nie tylko relaksuje i odpręża, ale także ma na celu ujędrnienie skóry, redukcję zmarszczek oraz poprawę konturów twarzy.

Podczas sesji masażu Kobido terapeuta pracuje nad pobudzeniem określonych w akupunkturze punktów twarzy, co przyczynia się do lepszego napięcia mięśniowego, poprawy jędrności skóry oraz redukcji oznak starzenia. Dodatkowo, masaż ten pomaga w detoksykacji skóry, poprawie jej kolorytu oraz zapewnia głęboki stan relaksu.

Zapraszamy na masaż Kobido w Ulala Day Spa!

W Ulala Day Spa jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym Klientom autentyczny masaż Kobido, przeprowadzany przez wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów. 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu i wypróbowania tego niezwykłego zabiegu, który jest prawdziwą ucztą dla zmysłów i doskonałym sposobem na przywrócenie skórze młodzieńczego blasku. Umów się na wizytę już dziś i pozwól sobie na chwilę luksusu w sercu naszego salonu kosmetycznego. Na masaż możesz zapisać się przez telefon: +48 739 207 201 lub system Booksy. 

Do zobaczenia w Ulala Day Spa – miejscu, gdzie piękno spotyka się z tradycją i innowacją!

LEAVE YOUR COMMENT