Zabiegi

Masaż bańką chińską


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ, to jeden z najpopularniejszych i przede wszystkim bardzo skutecznych zabiegów mających działanie antycellulitowe i drenujące. Masaż bańką chińską wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej i wykorzystuje bańki chińskie do intensywnego, próżniowego masażu ciała.

Podczas masażu bańkami chińskimi skóra jest opracowywana bańkami oraz technikami manualnego masażu. Poprzez intensywne ruchy masażu wzmożone zostaje krążenie krwi i limfy, dzięki czemu szybciej pozbywamy się zbędnych produktów przemiany materii. Masaż bańką chińską nie tylko przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, ale także ujędrnia i poprawia elastyczność skóry. Do zabiegu wykorzystujemy oliwkę o właściwościach antycellulitowych, która ułatwia przesuwanie bańki po ciele, ale również intensywnie nawilżaja skórę.

Regularnie wykonywany masaż bańką chińską pozwala zapobiec i zniwelować cellulit oraz modeluje najbardziej problematyczne partie ciała takie jak uda, biodra, brzuch czy pośladki. Dlatego zabieg ten poleca się osobom borykającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, nierównomiernie rozłożoną tkanką tłuszczową, zastojami limfatycznymi, a nawet obolałymi i napiętymi mięśniami. Zabieg będzie idealny dla osób które odchudzają się i redukują masę ciała oraz dla kobiet po ciąży, jeśli skóra wymaga ujędrnienia.

Pierwszy masaż bańką chińską wykonywany jest delikatniej, tak aby zniwelować ewentualne dolegliwości bólowe. Skóra po masażu może być zaróżowiona, a jej podatność na wchłanianie składników aktywnych (np. z kremów) jest znacznie większa. Nogi stają się lekkie.

Efekty masażu są widoczne już po kilku masażach -skóra zaczyna pracować, ujędrnia się i wygładza. W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów oraz szybkich rezultatów, masaż bańką chińską należy wykonywać w serii 10-15 zabiegów, co 2-3 dni.

Ze względu na pozytywny wpływ na skórę, zabieg ten ma niewiele przeciwwskazań i można go wykonywać niezależnie od wieku. Przeciwwskazania do zabiegu to:

  • żylaki,
  • problemy z krążeniem i krzepliwością krwi,
  • ciąża,
  • nowotwory,
  • tendencja do pękających naczynek.

W Ulala Day Spa mamy dwa warianty czasowe tego masażu: 60 minut – w cenie 140 zł oraz 30 minut – w cenie 100 zł.

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy