Zabiegi

Manicure japoński


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Piękne, zadbane paznokcie to detal, który przyciąga wzrok. Co zrobić, gdy jednak płytka paznokcia wygląda na matową, nierówną, kruszy się i rozdwaja? Ratunkiem jest regeneracja, którą zapewnia manicure japoński

Czym jest manicure japoński?

Manicure japoński to metoda regeneracji paznokcia. W płytkę wmasowuje się specjalną pastę, a następnie poleruje paznokieć pudrem. Taki zabieg sprawia, że paznokcie wyglądają na odżywione, nabierają zdrowego, różowego połysku i rosną szybciej. Sekret zabiegu kryje się w paście, w której znajduje się wiele cennych dla paznokci składników: witaminy A i E, keratyna, krzemionka z Morza Jońskiego oraz pyłek pszczeli. Fenomenalne efekty widać już po pierwszym zabiegu i utrzymują się one co najmniej dwa tygodnie. Zaleca się zatem wykonywanie manicure’u japońskiego regularnie. Pomiędzy zabiegami manicure’u japońskiego odradza się malowanie paznokci – by mogły się w pełni zregenerować. Maniucure japoński nadaje blasku, który zachwyci każdą zwolenniczkę subtelnych, naturalnie wyglądających paznokci.

Manicure japoński polecany jest nie tylko zniszczonym paznokciom, ale także osłabionym przez niskie temperatury w okresie jesienno-zimowym.

Manicure japoński: krok po kroku

  1. Ewentualne zdjęcie dotychczasowego manicure’u.
  2. Przygotowanie paznokci: nadanie odpowiedniego kształtu, odsunięcie skórek i odtłuszczenie płytki.
  3. Wmasowanie pasty.
  4. Polerowanie pudrem – umożliwia zatrzymanie składników odżywczych z pasty.
  5. Nałożenie oliwki na skórki wokół paznokcia.

 

Zabieg jest w pełni bezpieczny, bezbolesny i komfortowy. Trwa około 30-40 minut.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny manicure japoński?

Choć manicure japoński nie jest skomplikowanym zabiegiem, decydując się na profesjonalny, wykonany w salonie kosmetycznym, masz pewność, że zostanie wykonany prawidłowo i z wykorzystaniem oryginalnych, najlepszej jakości produktów. W przypadku manicure japońskiego kwestią kluczową są wysokiej jakości produkty: pasta oraz puder. Kupując zestaw do samodzielnego wykonania manicure’u japońskiego nie masz pewności, że nakładasz na swoje paznokcie jakościowe produkty, a te wątpliwej jakości mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Nie ryzykuj zdrowiem i estetyką swoich paznokci – oddaj swoje ręce w nasze!

Na manicure japoński serdecznie zapraszamy do naszego salonu – Ulala Day Spa. Nasz zespół tworzą profesjonalne kosmetyczki, które z chęcią zadbają o Twoje paznokcie. Jesteśmy najmilszym salonem kosmetycznym na Ursynowie – zarezerwuj wizytę i sprawdź sama!   

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy