Vouchery podarunkowe do  SPA

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje voucherów:

na wybraną kwotę (100 zł, 200 zł, 700 zł itd.) – w tej opcji obdarowana osoba sama decyduje z jakich zabiegów skorzysta. Vocher w zależności od wartości  może być wykorzystany na kilka różnych zabiegów,  rozłożonych w czasie. Istnieje również możliwość dopłacenia przez osobę obdarowaną brakującej kwoty, jeśli zakupiony voucher miał mniejszy nominał.

 na wybrane zabiegi z naszej oferty (masaże, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz).  Martwisz się, czy trafnie dobierzesz zabieg obdarowanej osobie? Niepotrzebnie – bez najmniejszego problemu wymieniamy  zakupiony przez Ciebie zabieg na  inny o tej samej wartości:)

Wymarzony prezent

Vouchery można nabyć również u nas w salonie, bez wcześniej rezerwacji. Wypisujemy je na miejscu,  pakujemy w piękną personalizowaną torebeczkę. W ten sposób możesz sprawić wyjątkową niespodziankę: siostrze, żonie, szefowej, mężowi czy babci:) Zbieg na twarz, manicure, czy relaksujący masaż w prezencie to idealny pomysł na każdą okazję!

Voucher możesz kupić również on-line bez wychodzenia z domu!  Co należy zrobić?

Wystarczy, że wybierzesz konkretny zabieg lub kwotę

Wpiszesz  imię i nazwisko osoby obdarowanej

Przelejesz wymaganą kwotę przez PAYU

W ciągu kilku  minut voucher  zostanie wysłany automatycznie  na wskazany przez Ciebie adres e mail.

Wszystkie bony są ważne przez pół roku od daty zakupu,  osoba obdarowana może wymienić  zabieg na inny  w tej samej kwocie.  Przy rezerwacji terminu należy podać kod zaproszenia oraz zabrać  ze sobą wydruk bonu