Vouchery podarunkowe do Ulala Day SPA

Voucher do Day Spa to wspaniały pomysł na prezent na każdą okazję.  

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu, ze wSPAniałą obsługą klienta i wyjątkowymi zabiegami to świetnie trafiłaś/trafiłeś!

Co nas wyróżnia?

W Ulala każda z nas ma swoją wąską specjalizację, wykonujemy setki zabiegów miesięcznie, dzięki temu nasze usługi są  dopracowane w każdym calu.   Po zabiegu zapraszamy do strefy relaksu, gdzie na naszych klientów czeka  słodki poczęstunek i nasza autorska herbata.  To co nas wyróżnia to nasze  autorskie procedury zabiegowe, rytuały przywitalne, a nasze klientki są rozpieszczane od stóp do głów. Nie bez powodu jesteśmy liderem wśród salonów day spa w Warszawie – co potwierdza 15.000 pozytywnych recenzji na portalu booksy (jest to rekord w skali kraju).

Jak dokonać zakupu?

Wystarczy, że wybierzesz konkretny zabieg lub kwotę, wpisz imię i nazwisko osoby obdarowanej oraz jej nr telefonu, przelejesz  wymaganą kwotę przez PAYu / Blik, a Twój  voucher zostanie wysłany drogą elektroniczną  w ciągu minuty na wskazany przez Ciebie adres e mail. Voucher  jest plikiem pdf możesz go od razu go wydrukować.

Wszystkie bony są ważne przez pół roku od daty zakupu.  Obdarowana osoba, może wymienić voucher na inny zabieg, w ramach tej samej kwoty. Jeśli w naszym sklepie brakuje voucheru,  którym jesteś zainteresowany zadzwoń do nas. Sprawdź folder spam, jeśli zakupiony voucher nie dotarł do Ciebie w ciągu 5 minut. W razie jakiegokolwiek problemu, zachęcamy do kontaktu.

 

 

Wyświetlanie wszystkich 93 wyników