Voucher SPA na masaż w prezencie

Spa w prezencie?… W Ulala wszystko jest możliwe!

Na co masz ochotę?

Wśród przygotowanych przez nas voucherów znajdziesz takie, które umożliwiają skorzystanie z dowolnego zabiegu Ulala Day Spa. Wybierz z naszej oferty ten, na który akurat masz ochotę! Takie vouchery są dostępne w kwotach od 100 do 700 złotych. Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy również wyjątkowy voucher o wartości 1000 złotych. Pozwól się rozpieścić!

Masaż, rytuał, a może zabieg?

Voucher spa to również wybrane przez nas propozycje. W formie voucheru możesz zakupić masaże, między innymi liftingujący masaż twarzy, masaż masełkiem czekoladowym lub ciepłym olejkiem aromaterapeutycznym. Ponadto przygotowaliśmy vouchery na rytuały, na przykład na czekoladowy rytuał na ciało z peelingiem, masażem i masełkiem shea albo wyszczuplający rytuał na ciało z peelingiem, masażem i maską. W formie voucherów dostępne są również zabiegi na twarz z derma konsultacją, dobrane do potrzeb skóry.

Wymarzony prezent

Voucher możesz kupić on-line bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że wybierzesz ten, który odpowiada Twoim potrzebom, wpiszesz swoje dane i przelejesz wymaganą kwotę, a voucher trafi prosto pod wskazany przez Ciebie adres. W ten sposób możesz sprawić wyjątkową niespodziankę kochanej osobie – zabieg na twarz albo relaksujący masaż w prezencie to idealny pomysł na każdą okazję!

Wyświetlanie 1–6 z 24 wyników

Showing 1–6 of 24 results