Zabiegi

Kosmetologia estetyczna


Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online

Sprawdź terminy

Mezoterapia igłowa

Polega na mikronakłuciach i podowaniu małych dawek substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą igły.
Do zabiegu stosowane są koktajle MezoPharm. Każdy z produktów jest zaawansowanym meso koktajlem, bogatym w peptydy, peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy, aminokwasy czy witaminy.
Koktajl odpowiedni do potrzeb skóry dobierany jest przez nasz doświadczony i wykwalifikowany personel. Zabieg obejmuje: znieczulenie preparatem Emla, 5ml ampułkę oraz maskę algową łagodzącą.

Twarz400 zł

Twarz + szyja500 zł

Twarz + szyja + dekolt550 zł

Zabieg intensywnie przeciwzmarszczkowy z dermapenem

(90 min.)

Poprzez innowacyjny system mikronakłuwania możemy wykonywać zabiegi dające spektakularne efekty. Mikroporacja skóry demapenem to niezwykle skuteczny zabieg o szerokim spektrum działania dla skór wymagających regeneracji, ujędrniania i liftingu. To zabieg z najsilniejszymi i najbardziej widocznymi efektami przeciw zmarszczkowymi. Dzięki mikroporacji skóry składniki aktywne zawarte w ampułką wnikają do skóry właściwej, a skóra pobudzona jest to naturalnej odnowy i odbudowy kolagenu. Zabieg obejmuje: terapię dermapenem, aplikację ampułki, wyciszającą maskę algową.

Twarz: 2 ml amp.350 zł

Twarz + szyja: 3 ml amp.400 zł

Twarz + szyja + dekolt: 5 ml amp.450 zł

dodatkowo znieczulenie40 zł

Zabieg z kwasem Tox Peel

(60 min.)

Zabieg liftingujący, opóźniający procesy starzenia się skóry. Stanowi wielofunkcyjny program zabiegowy działający na wszystkie aspekty starzenia się skóry (wiotkość, utrata blasku, przebarwienia). Już po pierwszym zabiegu przywracamy skórze blask i młodzieńczy wygląd. Połączenie alfahydroksykwasów i peptydów biomimetycznych stanowi alternatywę dla toksyny botunlinowej oraz gwarantuje silny efekt liftingujący zbliżony do efektów po zabiegach laserowych. Zabieg obejmuje peeling, serum, oraz maskę algową.

Zabieg z kwasem Purles G- peel 40% lub S-peel

(60 min.)

Zabieg o działaniu:  anti aging przeznaczony dla skóry dojrzałej, z objawami starzenia oraz cery tłustej z przebarwieniami. Skóra po zabiegu jest widocznie rozjaśniona, przebarwienia mniej widoczne, a zmarszczki mniej głębokie. Zabieg obejmuje peeling, serum, oraz maskę algową.

Twarz200 zł

Twarz + szyja230 zł

Twarz + szyja + dekolt250 zł

dodatkowo do zabiegu kawitacja / mikrodermabrazja

Twarz50 zł 

Twarz + szyja + dekolt80 zł