Vouchery podarunkowe do SPA

Szukasz pomysłu na prezent, który na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby? Voucher spa od Ulala Day Spa to idealny prezent na każdą okazję. Zabiegi na twarz i ciało, depilacja laserowa, piękne paznokcie czy masaż w prezencie to sprawdzone propozycje prezentów dla ukochanej osoby.

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje voucherów:

na wybraną kwotę (100 zł, 200 zł, 700 zł itd.) – w tej opcji obdarowana osoba sama decyduje z jakich zabiegów skorzysta. Vocher spa w zależności od wartości może być wykorzystany na kilka różnych zabiegów, rozłożonych w czasie. Istnieje również możliwość dopłacenia przez osobę obdarowaną brakującej kwoty, jeśli zakupiony bon będzie miał mniejszy nominał.

na dowolnie wybrane zabiegi z naszej oferty (masaże, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz). Myślisz o zakupie spa w prezencie, ale nie wiesz czy wybierzesz odpowiedni zabieg? Bez problemu wymienimy go na inny o tej samej wartości, jeśli obdarowana osoba będzie miała takie życzenie.

Wymarzony prezent

Vouchery można nabyć również u nas w salonie, bez wcześniej rezerwacji. Wypisujemy je na miejscu, pakujemy w piękną personalizowaną torebeczkę. W ten sposób możesz sprawić wyjątkową niespodziankę: siostrze, żonie, szefowej, mężowi czy babci:) Zbieg na twarz, manicure, czy relaksujący masaż w prezencie stanie się idealnym pomysłem bez względu na okazję.

Voucher możesz kupić również on-line bez wychodzenia z domu! Co należy zrobić, aby kupić spa w prezencie bez tracenia czasu na wizytę w naszym salonie?

Wystarczy, że wybierzesz konkretny zabieg lub kwotę

Wpiszesz imię i nazwisko osoby obdarowanej

Przelejesz wymaganą kwotę przez PAYU

W ciągu kilku minut voucher zostanie wysłany automatycznie na wskazany przez Ciebie adres e mail, a Ty przestaniesz się martwić prezentem dla bliskiej osoby.

Wszystkie bony są ważne przez pół roku od daty zakupu, osoba obdarowana może wymienić zabieg na inny w tej samej kwocie. Przy rezerwacji terminu należy podać kod zaproszenia oraz zabrać ze sobą wydruk bonu.